Reprezentacja LO w składzie: Alicja Dąbrowska i Sylwia Radlak – II m. drużynowo w konkursie historycznym pn. „Odzyskanie niepodległości”

Przemysław Piłka – IV m. w województwie, I m. w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu pn. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Zespół w składzie: Zbigniew Dąbrowski, Paulina Kowalczuk, Aleksandra Wysocka – laureaci międzyszkolnego konkursu na opracowanie zabytku z Pomorza
Opiekun - mgr Sylwia Cur - Kowalczyk

Piotr Szutenberg – V m. w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu pn. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Opiekun – mgr Sylwia Cur – Kowalczyk

Piotr Borkowski – VI m. w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu pn. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Opiekun – mgr Sylwia Cur – Kowalczyk

JĘZYK ANGIELSKI
Marta Ozimek – dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „FOX”
Opiekun – mgr Edward Zaryczny

Artur Jaskólski – III m. w konkursie języka angielskiego „Pomorskie zmagania językowe”
Opiekun – mgr Monika Dymek

Dorota Warsińska - finalistka II Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Elblągu
Opiekun – mgr Marta Wyrzykowska

JĘZYK POLSKI
Grzegorz Urbanek – laureat w województwie pomorskim konkursu na posła Sejmu Dzieci i Młodzieży
Opiekun – mgr Mariola Król

Alicja Dąbrowska – I m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Mariola Król

Dorota Warsińska – II m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Klaudia Sołoduch

Kamil Lipski – III m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
Opiekun – mgr Dorota Kozłowska

MATEMATYKA
Dorota Warsińska – laureatka konkursu matematycznego Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”, zdobyła indeks na wydział ekonomii Politechniki Koszalińskiej
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

Dorota Warsińska – laureatka konkursu Liga Matematyczna, uzyskała indeks na wydział matematyki Pomorskiej Akademii Pedagogicznej
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Reprezentacja LO w składzie: Monika Tyszkowska , Katarzyna Bujakowska, Przemysław Łubiński, Wojciech Zamościk - finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Na Najlepsze Młodziezowe Miniprzedsiębiosrtwo „Produkcik 2006”
Opiekun – mgr Renata Szanter
Dorota Warsińska – główna nagroda w ogólnopolskim konkursie na artykuł prasowy organizowanym przez Fundację Edukacji Rynku Kapitałowego.
Opiekun – mgr Renata Szanter

RELIGIA
Izabela Jasińska – VI m. w Finale Diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej
Opiekun – mgr Marta Stetsko

WIEDZA O KULTURZE
Liwia Łowiecka - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”
Opiekun – mgr Izabela Kramarczuk

Natalia Opolska – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”
Opiekun – mgr Izabela Kramarczuk

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Dorota Warsińska – laureatka etapu okręgowego i uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Katarzyna Niewadzioł - I m. w etapie powiatowym i finalistka etapu wojewódzkiego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Katarzyna Koska - II m. w etapie powiatowym i finalistka etapu wojewódzkiego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Patrycja Golasińska – laureatka internetowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej organizowanego przez europosła Janusza Lewandowskiego.

Dorota Warsińska – stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Reprezentacja LO uczestniczyła w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca” w Tallinie: Tomasz Cieślik, Alicja Dąbrowska, Przemysław Dąbrowski, Agnieszka Gil, Mateusz Jabłonowski, Paulina Justek, Małgorzata Kacprzak, Kamil Krzykowski, Liwia Łowiecka, Małgorzata Markowska, Agata Mikołajczak, Daria Niewadził, Dorota Pijanowska, Piotr Turowski, Jakub Wesołowski, Łukasz Żuchowski. Patrycja Golasińska i Liwia Łowiecka przygotowały prezentację multimedialną.
Opiekunowie: mgr Bożena Łowiecka, mgr Marta Wyrzykowska. Instruktor tańca – p. Jarosław Rus.

Nauczycielka języka rosyjskiego mgr Izabela Kramarczuk i uczennica Alicja Dąbrowska uczestniczyły w Międzynarodowym Forum UNESCO w Rosji w ramach programu „Szlakiem wielkiej rzeki Wołgi”.

Agata Michalska – X m. w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Juniorów

Dorota Domżalska - XI m. w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Juniorów
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dorota Szyszka – XII m. w rzucie oszczepem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Opiekun – mgr Henryk Michalski

Agata Michalska – I m. w siedmioboju w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów
Opiekun – mgr Henryk Michalski

V m. w województwie w koszykówce dziewcząt
Opiekun – mgr Henryk Michalski

VI m. w województwie w sztafetowych biegach przełajowych.
Milena Deluga - VI miejsce w Mistrzostwach Okręgu Juniorów w skoku w dal

Słupska Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych
V m. w punktacji generalnej
I m. dziewcząt w punktacji generalnej