22 marca 2018 roku w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce już po raz trzeci odbył się Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej „ Bursztynowe Nuty Poezji”. Został zorganizowany przez nauczycielki ZSOiT – p. Edytę Łepkowską i p. Magdalenę Wróblewską – Majchrowską. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży poezją śpiewaną, piosenką literacką i aktorską oraz rozwijanie zdolności i talentów wokalnych. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli starszych klas szkół podstawowych ( IV – VI ), gimnazjów i klasy VII szkoły podstawowej oraz szkół ponadgimnazjalnych z Ustki i jej okolic oraz ze Słupska. Organizatorów konkursu niezwykle cieszy fakt, że niektórzy spośród uczestników ponownie przyjęli zaproszenie i postanowili zaprzyjaźnić się z konkursem na dłużej, a z poezją śpiewaną być może już na zawsze. Impreza zyskała także nowych sympatyków w postaci uczestników startujących po raz pierwszy i ich opiekunów. Szczególny wzrost zainteresowania konkursem, a tym samym i poezją śpiewaną zanotowano wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Link do Galerii (więcej zdjęć w zakladce My na Facebooku)

23 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce już po raz drugi spotkali się miłośnicy poezji śpiewanej. W szkolnej auli odbył się II Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej „ Bursztynowe Nuty Poezji”. Został zorganizowany przez nauczycielki ZSOiT – p. Edytę Łepkowską i p. Magdalenę Wróblewską – Majchrowską. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży poezją śpiewaną, piosenką literacką i aktorską oraz rozwijanie zdolności i talentów wokalnych. Podobnie jak w roku ubiegłym impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli starszych klas szkół podstawowych ( IV – VI ), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Ustki i jej okolic oraz ze Słupska. Organizatorów konkursu niezwykle cieszy fakt, że niektórzy spośród uczestników ponownie przyjęli zaproszenie i postanowili zaprzyjaźnić się z konkursem na dłużej. Impreza zyskała także nowych sympatyków w postaci uczestników startujących po raz pierwszy i ich opiekunów. Konkursowe zmagania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych.

4 lutego 2016 roku w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się po raz pierwszy Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej „ Bursztynowe Nuty Poezji”. Został zorganizowany przez nauczycielki ZSOiT – p. Edytę Łepkowską i p. Magdalenę Wróblewską – Majchrowską. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży poezją śpiewaną, piosenką literacką i aktorską oraz rozwijanie zdolności i talentów wokalnych. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli starszych klas szkół podstawowych ( IV – VI ), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Ustki i ze Słupska. Konkursowe zmagania odbywały się więc w trzech kategoriach wiekowych.