countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.png

szkola

Kolejny sukces Wiktorii

W piątek 22 marca 2019r. troje uczniów liceum reprezentowało naszą szkołę w XIV Pomorskim Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.  Wiktoria Malesa, Jakub Komendo i Hubert Niemiec musieli wykazać się wiedzą na temat organizacji i kompetencji samorządów terytorialnych: gmin, powiatów i województw. Test sprawdzał także wiadomości o administracji publicznej i województwie pomorskim.  Największą wiedzą na temat samorządu terytorialnego wykazała się Wiktoria Malesa, która zajęła I miejsce.

Uczennicę przygotowała p. Sylwia Cur – Kowalczyk.

To my :)

Krótki filmik o naszej szkole. Zapraszamy. :) Do oglądania i do nas. :)

Targi edukacyjne w Kobylnicy

Jesteśmy - i będziemy - obecni na wszystkich tegorocznych targach edukacyjnych, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów klas ósmych szkoły podstawowej, uczniów ostatniego rocznika klas gimnazjalnych, jak i samych szkół. My zaznaczyliśmy swoją obecność nie tylko atrakcyjną ofertą, ale także barwnym zwracającym uwagę stoiskiem, na którym nasi nauczyciele i uczniowie opowiadali o wszystkim, co zadzieje się w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020. :)

Targi AKADEMIA

W dniu 20 marca br. uczniowie klasy 3 LOS wraz z wychowawcą p. Moniką Jurek uczestniczyli w Targach AKADEMIA zorganizowanych na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie na Wydziale Prawa i Administracji. Uczniowie mieli  możliwość zapoznania się z warunkami rekrutacji na studia oraz porozmawiania ze studentami i wykładowcami uczelni wyższych. Podczas targów była również okazja do spotkań z ekspertami OKE i skorzystania z pomocy doradców zawodowych. Przy okazji pobytu w Gdańsku uczniowie skorzystali z pięknej pogody i udali sie na krótki spacer po Starym Mieście.