countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.jpg

szkola

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Dzisiaj (23 września) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta. W tym roku szkolnym przeprowadzenie wyborów stanowiło dla organizatora nie lada wyzwanie. Nad prawidłowością głosowania i wszelkimi procedurami wynikającymi ze szczególnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa, czuwała Komisja w składzie: Zuzanna Rychlewska, Daria Skalska i Konrad Karabinowski. Udział w głosowaniu wzięło 99 ze 140 uprawnionych osób. Frekwencja wyborcza wyniosła 77,7 %. Oddano 97 ważnych głosów.

Ostatecznie do Młodzieżowej Rady Miasta wybrani zostali: Łukasz Lisowski, Dominik Bikowski i Sebastian Wawrzyniak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu pomysłów!

Konkurs z okazji 'Dnia Nauczyciela'

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby wziąć w nim udział należy wykonać jedną z dwóch prac:

1.napisać wiersz w języku angielskim o swoim ulubionym nauczycielu (długość wiersza max. 6-10 wersów)

lub

2. wykonać portret swojego ulubionego nauczyciela (technika i wielkość pracy dowolna).

Prace proszę przynosić lub przesyłać do p.Moniki Dymek do dnia 9 października 2020r.

Nagrody (w tym dodatkowe punkty z języka angielskiego) czekają!

#sadziMY 2020

Dzisiaj (18 września) dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji #sadziMy 2020, zainicjowanej przez Parę Prezydencką. Z Nadleśnictwa Ustka otrzymaliśmy darmowe sadzonki świerka pospolitego, gotowe do posadzenia w obrębie naszej posesji, czyli szkoły. W akcję zaangażowali się uczniowie z kl. I i IV technikum.

„Drzewa są potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie”

Więcej informacji na https://ustka.szczecinek.lasy.gov.pl/

Konkurs I KNOW AMERICA

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie I KNOW AMERICA. Do wygrania studia w Ośrodku Studiów Amerykańskich, staż w American Chamber of Commerce oraz trzydniowy pobyt w Warszawie pełen niesamowitych atrakcji.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj http://knowamerica.pl/

Złoty medal Piotrka Kulpińskiego w rzucie oszczepem

ZŁOTY MEDAL Piotrka Kulpińskiego - ucznia klasy pierwszej technikum -  w rzucie oszczepem (52,55 m) na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 we Włocławku. Gratulacje dla zawodnika LKS Jantar Ustka i trenera - Pana Henryka Michalskiego.

Nie samą piłką człowiek żyje. Brawo Piotrek!!!