countryside1.jpgcountryside2.jpg

szkola

Plan lekcji i harmonogram zjazdów

W zakładce Plany lekcji zamieszczony jest plan lekcji oraz plan zjazdów liceum dla dorosłych. Plan lekcji klasy 3 LOS uwzględnia piątkowe zmiany, które dopiero zostaną naniesione w Librusie. W planie brakuje jeszcze uaktualnionych przydziałów sal lekcyjnych, które uwzględnię po konsultacjach z nauczycielami. Nowy plan obowiązuje od poniedziałku - 14 stycznia 2019 roku.

Konkurs Języka Angielskiego Write Draw and Love

Zapraszamy uczniów klas ósmych szkoły podstawowej oraz trzecich gimnazjum do uczestnictwa w Konkursie Języka Angielskiego Write Draw and Love. Regulamin znajdziecie w menu głównym w konkursowej zakładce. Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ustce, a koordynatorem p. Monika Dymek.

Wigilia 2018

Wigilię szkolną rozpoczął ksiądz Jacek, czytając fragment Ewangelii. Następnie Dominika Chilońska pięknie zaśpiewała pastorałkę, a pan dyrektor Józef Masłowski złożył wszystkim życzenia świąteczne. Dziewczęta z klasy I technikum, nieco stremowane, także miały swój debiut wokalny podczas tegorocznej Wigilii. Pan Andrzej Gałat, ich trener śpiewu, cały czas dodawał im otuchy.

Czytaj więcej: Wigilia 2018

#MłodziCzytają 2.0

Dzisiaj w Kinie Delfin klasa 2LOT miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z prof. Jerzym Bralczykiem i Michałem Ogórkiem. Mistrzowie słowa i pióra️ bawili publiczność wysmakowanymi żarcikami i anegdotami, zwracając przy tym uwagę na problemy współczesnej polszczyzny.

Dziękujemy serdecznie Bibliotece Miejskiej za zaproszenie.