countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.jpg

szkola

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Trwa nabór elektroniczny do szkół ponadpodstawowych. Wnioski można składać na stronie: https://ponadpodstawowe-slupsk.nabory.pl/ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły w zakładkach Rekrutacja 2020/2021 oraz Zawody w naszej szkole. Wszystkich uczniów, którzy będą potrzebować pomocy w przygotowaniu i złożeniu wniosku prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem szkoły - tel. 59 9147106 w celu ustalenia terminu spotkania.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce. :)

Zapraszamy do naszej szkoły :)

Zapraszamy do naszej szkoły. Od września do wyboru 3 klasy liceum i 3 technikum. W zakładce Rekrutacja 2020/2021 regulaminy rekrutacji, informacja o rekrutacji do oddziału mistrzostwa sportowego (specjalność: piłka nożna), plakat oraz szczegółowe opisy wszystkich oddziałów, które planujemy otworzyć w roku szkolnym 2020/2021 w artykule pt. ZSOiT Ustka - szkoła szans i możliwości.

Oddziały licealne (matematyczno-informatyczny, humanistyczny, oddział mistrzostwa sportowego):

Oddziały technikum:

Oddział branżowej szkoły I stopnia:

ZSOiT w Ustce to dobry wybór

Zapraszamy do obejrzenia Magazynu Usteckiego, w którym Pani Dyrektor, Katarzyna Ozimek,  przedstawia ofertę naszej szkoły na rok szkolny 2020/2021. Informacja rozpoczyna się w 1.40 minucie programuhttps://www.tv-slupsk.pl/wiadomosci/2978,magazyn-ustecki-20200516?fbclid=IwAR0orfP_0dxcA1eYPYI1TKZP2Xnnkj1FXtA_iH4c_wkKIznfNbAt9cB2e58

Weekendowe zmagania egzaminacyjne lub UFF już po egzaminie

Nie wszyscy uczniowie mogli już cieszyć się z wakacji. To kolejny rok, gdzie kl.III technikum weekendowo zmagała się z zadaniem praktycznym, potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Na stanowiskach w pracowni gastronomicznej czekały już na nich przygotowane surowce i półprodukty odmierzone i odważone zgodnie z recepturą. Po dwóch godzinach zmagań, w ten upalny dzień, potrawy pojawiły się na stole. Stres nie opuszczał zdających, często skrzętnie ukryty za uśmiechem dodawał im energii do pracy. Mamy nadzieję, że wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień ze sporządzania potraw i napojów (TG.07).
Ostateczne wyniki będą znane dopiero pod koniec sierpnia. Kolejny ważny egzamin czeka ich już w sesji zimowej. Ale to już będzie inna historia…

Bezpiecznych wakacji

Życzymy radosnych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Wielu słonecznych dni spędzonych w towarzystwie przyjaciół.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSOiT w Ustce

WAKACJE!

W nietypowy sposób pożegnaliśmy dzisiaj rok szkolny 2019/2020 - z maseczkami na twarzy i bez uroczystego apelu. Niemniej jednak i tak wszyscy byli szczęśliwi na myśl o długo wyczekiwanym odpoczynku. WAKACJE!!!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Niestety, w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną,  nie możemy wspólnie pożegnać roku szkolnego 2019/2020. Nie odbędzie się więc uroczysty apel, po świadectwa  prosimy przychodzić indywidualnie. Poniżej przedstawiamy plan spotkań z wychowawcami w dniu 26 czerwca 2020.
Proszę przestrzegać wyznaczonych godzin. Pamiętajcie też o maseczkach na twarz i rękawiczkach.

godz. 10.00 -  klasa 1T (8), p. Marta Wyrzykowska
godz. 10.30 - klasa IT (G), p. Agnieszka Klimek