Nasze wspaniałe dziewczyny zwyciężyły w finale piłki ręcznej Słupskiej Olimpiady Młodzieży!

Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły - ustecki ogólniak, IILO Słupsk i Zespół Szkół Agrotechnicznych. Gospodynie finału nie dały szans przeciwniczkom wygrywając swoje wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowało się IILO, a na trzecim słupski 'rolniczak'.

Wyniki spotkania:  ZSOiT Ustka - IILO Słupsk - 20-14

                           ZSOiT Ustka - ZSA Słupsk - 25-3

                           IILO Słupsk - ZSA Słupsk - 15-6

W składzie reprezentacji szkoły wystąpiły: Jessica Cichowicz, Wktoria Babiarz, Wiktoria Kuchlin, Iga Komar, Paulina Grajper, Jagoda Rajnert, Justyna Karczewska, Iga Górska, Matylda Zbytniewska, Wiktoria Odelska, Katarzyna Lubecka, Antonina Zawada, Paulina Michałowska, Oliwia Szatyńska, Tatiana Gromek, Emilia Szulc.

Gratulacje dla trenerów - pani Ewy Wrześniak i pana Szymona Biegajskiego:)

szczy1