W środę, 19 kwietnia 2023 r., w Urzędzie Miasta Ustka odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i stypendiów Burmistrza Miasta Ustka w dziedzinie kultury i sportu. Bardzo się cieszymy, ponieważ z naszej szkoły za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali:
1.Sebastian Wawrzyniak - zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Jantar” w Ustce, otrzymał dyplom za zajęcie III miejsca w Mityngu Rzutu Młotem LLKS Pomorze 2022.
2.Piotr Kulpiński - zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Jantar” w Ustce otrzymał nagrodę IV stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajęcie VIII miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwa Polski U18 oraz stypendium sportowe Burmistrza Miasta Ustka za członkostwo w Kadrze Narodowej.
3.Oliwia Szatyńska
4.Tatiana Gromek
5.Matylda Zbytniewska
6.Jagoda Rajnert
7.Iga Górska - zawodniczki Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej „Szczypiorniak-Ustka”, otrzymały nagrodę III stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajecie I miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Pomorza w Piłce Ręcznej Plażowej.
8.Drużyna SSPR „Szczypiorniak-Ustka” - kategoria juniorka młodsza również otrzymała nagrodę zespołową III stopnia Burmistrza Miasta Ustka za zajecie I miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Pomorza w Piłce Ręcznej Plażowej.
9.Bartłomiej Król - zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego Jantar Ustka, otrzymał nagrodę specjalną Burmistrza Miasta Ustka za udział w rozgrywkach IV ligi RWS Investment Group.
9.Patryk Beruda- zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego Jantar Ustka, za zaangażowanie sportowe otrzymał dyplom.
NAGRODĘ W DZIEDZINIE SPORTU – TRENERZY otrzymała Pani Ewa Wrześniak – trenerka klasy IOMSR, Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej „Szczypiorniak-Ustka” oraz otrzymała nagrodę III stopnia Burmistrza Miasta Ustka za uzyskanie nagrody zbiorowej III stopnia dla drużyny „Szczypiorniak-Ustka” (kategoria juniorka młodsza), oraz 5 nagród III stopnia dla zawodniczek w kategorii zbiorowej za Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza w Piłce Ręcznej Plażowej.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i cieszymy się, że jesteście uczniami naszej szkoły 👍🥇💪🥰
stypbur