Miesiąc zgrupowania za nami. Uczniowie naszego technikum dziś po raz ostatni, w ramach praktyk zawodowych, w firmie Marcos. Z uśmiechami na ustach i dobrymi wspomnieniami w głowach wrócą do szkolnych ławek.
🧡💙To była dla nich fajna przygoda...trwająca dłużej niż występy naszych piłkarzy na Mundialu😎!
 
PS. A tak na poważnie chcielibyśmy podziękować dyrekcji szkoły, Burmistrzowi Miasta, Jackowi Maniszewskiemu oraz Staroście, Pawłowi Lisowskiemu za poparcie inicjatywy współpracy. Porozumienie zakładające nasze działanie podpisaliśmy w marcu ubiegłego roku, a dziś mamy pierwsze efekty! W fantastyczny sposób pokazaliście otwartość na sygnały płynące ze strony gospodarki i biznesu, którego rozwój nie jest możliwy, bez zrozumienia i ambicji! Mądra, odpowiedzialna i strategicznie ważna postawa, za którą mocno dziękujemy!  Miło było gościć w naszych murach ustecką, cudowną młodzież!-- fiirma Marcos
marcos staz