countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Mamy mistrza Polski!

23 marca odbyły się w Kwidzynie Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w biegach przełajowych. Na dystansie 5 kilometrów najlepszym „przełajowcem” w Polsce wśród juniorów młodszych okazał się uczeń klasy I THO Patryk Błaszczyk. Swój bieg Patryk kontrolował od startu do mety dyktując równe, mocne tempo, którego nikt z rywali nie był w stanie utrzymać. Na metę przybiegł z olbrzymią przewagą deklasując konkurentów. Jest to kolejny sukces tego utalentowanego sportowca po zdobyciu Mistrzostwa Polski Młodzików na 2 kilometry w roku 2011.

Na co dzień Patryk trenuje w klubie LKS Jantar Ustka u trenera Henryka Michalskiego. W okresie przygotowawczym uczestniczył kilkakrotnie w zgrupowaniach kadry narodowej, podczas których szlifował formę. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i trzymamy kciuki za następne starty.

 

Joomla templates by a4joomla