countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Indeks dla Jagody

W kwietniu 2013 r. Jagoda Synak uczestniczyła w eliminacjach centralnych XX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. Odbywały się one na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jagoda zmagała się z pytaniami z zakresu historii XX wieku, wiedzy o społeczeństwie i praw człowieka. W skład Jury wchodzili m.in. pracownicy naukowi uniwersytetów, przedstawiciele Sądu Najwyższego, Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ostatecznie nasza uczennica uzyskała status Finalistki Etapu Centralnego. Oprócz nagród książkowych wróciła do domu z indeksem na Wydział Prawa UMK w Toruniu.

Jagoda jest uczennicą dopiero I klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ustce.

 


Joomla templates by a4joomla