countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Przystanek Bruksela 2014

Link do Galerii

6.kwietnia 2014r. w nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie "Przystanek Bruksela" ruszyliśmy w drogę do stolicy Belgii. Następnego dnia, ok. 15-tej, byliśmy już na miejscu. Po zakwaterowaniu w hotelu poszliśmy na spacer, w czasie którego zobaczyliśmy przepiękny Grand Place, katedrę św. Michała i spróbowaliśmy przepysznej, belgijskiej czekolady.

Kolejnego dnia przyszedł czas na zwiedzanie dzielnicy europejskiej, a przede wszystkim wizytę w Parlamencie Europejskim. Następnie udaliśmy się na kolację z Europosłem Janem Kozłowskim. Spędziliśmy 4 godziny w miłej i wesołej atmosferze.

9.kwietnia pożegnaliśmy się z Brukselą i pojechaliśmy do równie pięknej Brugii, gdzie nasz zachwyt wzbudziły niesamowita architektura i klimatyczne uliczki.

Joomla templates by a4joomla