13 października w auli naszej szkoły miały miejsce dwa ważne wydarzenia w życiu uczniów i nauczycieli – ślubowanie klas pierwszych połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej potocznie zwanym Dniem Nauczyciela.

Na początku, pan dyrektor przywitał wszystkich zgromadzonych, a w szczególności pierwszoklasistów i życzył im wielu sukcesów w nowej szkole.

Następnie delegacje klas pierwszych liceum i technikum przystąpiły do uroczystego ślubowania.

Po ślubowaniu klasa pierwsza liceum bawiła nas swoim występem w przedstawieniu zatytułowanym Skąd się wziął nauczyciel na świecie?

Pod koniec spotkania pan dyrektor najpierw wyróżnił uczniów, którzy w odruchu serca pomagali pogorzelcom w Grabnie. Byli to: Karol Jabłoński, Dariusz Diemientiew, Kacper Krawczyk, Kamil Ignaciuk, Kacper Szczepaniak.

Następnie Nagrody Dyrektora otrzymali wyróżniający się nauczyciele: p. Arkadiusz Kubiak, p. Arnold Szczucki, p. Katarzyna Ozimek, p. Monika Dymek, p. Ewa Wrześniak, p. Magdalena Wróblewska-Majchrowska, p. Dorota Kozłowska. Nagrodę Starosty otrzymała p. Agnieszka Klimek. Nagrodę jubileuszową z okazji 20-lecia pracy otrzymała p. Janina Sulewska.

Link do Galerii Picasa