countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

2017-04-27 - Absolutorium 2017

Dnia 28.04.2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas trzecich liceum dziennego, czwartej klasy technikum oraz słuchaczy trzeciej klasy liceum dla dorosłych. Wśród zaproszonych gości byli:- p. Jan Olech – Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, p. Danuta Groszek – Sekretarz Miasta Ustka, p. Alicja Kozub-Podleśny – asystentka Prezesa Banku Spółdzielczego oraz szef sekcji wychowawczej, oficer prasowy – kmdr ppor. Robert Biernaczyk. Po życzeniach p. dyrektora Józefa Masłowskiego, najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.

Nagrodę Starostwa Słupskiego otrzymała Monika Czeszejko-Sochacka z kl. 3LO, nagrodę Burmistrza Miasta Ustka – Jakub Konieczny z kl. 4T, nagrodę Wójta Gminy Ustka – Julia Paluszyńska z kl. 3LO, a nagrodę Prezesa Banku Spółdzielczego w Ustce otrzymała Agnieszka Haratyk z kl. 3LO.

Tuż po oficjalnej uroczystości pożegnania klas maturalnych nastąpiła część artystyczna, którą przygotowały klasy drugie. Wybrane zostały GWIAZDY SZKOŁY w następujących kategoriach:
Piękny Umysł – Mateusz Lech (nominowani A. Haratyk, J. Konieczny) ,
Osobowość Roku – Piotr Piatkowski (nominowani M. Lech, K. Kowal),
Miss Roku – Julia Paluszyńska (nominowane M. koźlak, K. Wysmyk),
Mister Roku – Damian Kulikowski (nominowani P. Stadniczenko, D. Beruda),
Sportsmenka Roku – Kinga Wysmyk (nominowane A. Krzyżanowska, N. Dys),
Sportowiec Roku – Patryk Świerczewski (nominowani M.Stępniak, D. Beruda),
Luzak Roku – Alan Wiencek (mominowani P. Piątkowski, D. Bartoszak),
Talent Roku – Marcela Koźlak (nominowani P. Lichorad, M. Foksiński),
Para Roku – Piotr Piątkowski i Julia Paluszyńska (nominowani O. Wieczyński i D. Ropalska, K. Kowal i D. Chilońska),
Nauczyciel Roku – prof. Andrzej Gałat (nominowani – prof. D. Kozłowska, prof. A. Kubiak)