countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Strona główna

Sukces Seweryna Wysokińskiego!

Ogromny sukces Seweryna Wysokińskiego! Ręce same składają się do oklasków. Żeglować potrafi jak nikt inny w swojej klasie, a sukces z Gdyni przełoży na starty w najbardziej prestiżowych światowych żeglarskich imprezach. Włochy, Chiny, Australia... .

Więcej o sukcesie można przeczytać TUTAJ. Sewerynowi, jego załogantowi i wszystkim, którzy im pomagali i ich wspierali gratulujemy , a chłopakom życzymy dalszych wielkich i największych osiągnięć i sukcesów. :)

Joomla templates by a4joomla