countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Strona główna

XII Pomorski Bieg Niepodległości

9 listopada 2017r. (czwartek) o godz. 9.30 - jak co roku od 12 już lat - w Wicku Morskim na terenie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce odbędzie się XII Pomorski Bieg Niepodległości. Organizatorzy chcą w ten sposób upamiętnić odzyskanie przez Polskę niezawisłości. W tym roku uczestnicy będą konkurować w trzech kategoriach: szkoły mundurowe – o puchar Komendanta CPSP w Ustce, szkoły gimnazjalne – o puchar Burmistrza Miasta Ustki oraz szkoły ponadgimnazjalne – o puchar Starosty Słupskiego. W zawodach mogą wziąć udział 23 3-osobowe zespoły. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia.

Regulamin XII Pomorskiego Biegu Niepodległości w zakładce w menu głównym.

Joomla templates by a4joomla