countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Strona główna

Powiatowe półfinały halowej piłki nożnej chłopców

29 października w naszej szkole odbyły się powiatowe półfinały halowej piłki nożnej chłopców. Nasi zawodnicy pewnie wygrali wszystkie spotkania. Pierwszy wygrany mecz rozegrany został ze słupskim „Drzewniakiem” . W drugim meczu zmierzyliśmy się z mocną szkołą, LO 4 ze Słupska. Po zaciętej walce zwyciężyliśmy 3:1. Ostatni mecz był już tylko formalnością. Cały turniej zakończyliśmy piękną wygraną z ‘Rolniczakiem” 4:1. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Wojciech Przychoda, Michał Zborowski, Maciej Tomas, Mateusz Żebrowski, Hubert Niemiec, Karol Czubak, Kacper Dawid, Maciej Dawid, Sebastian Wasiuk oraz Bartłomiej Brzostowicz. Trenerami chłopców byli pan Piotr Drwal i pan Piotr Piszko.

Autor: Mateusz Żebrowski

Joomla templates by a4joomla