countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Strona główna

Hazard? Nie, dziękuję.

W dniu 30 listopada 2018 odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielem Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni. Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży tematyki związanej z hazardem, a w szczególności nielegalnym hazardem organizowanym w Internecie.  Podczas prelekcji omówiono, jakie mogą być rodzaje ryzyka związane z rozpowszechnianiem gier hazardowych wśród młodzieży oraz konsekwencje związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych. Spotkanie było realizowane w ramach kampania informacyjno-edukacyjna KAS „Hazard? Nie, dziękuję”.
 
Opracował: Jacek Łepkowski
Joomla templates by a4joomla