countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.jpgcountryside6.jpg

Strona główna

Wigilia 2018

Link do Galerii

Wigilię szkolną rozpoczął ksiądz Jacek, czytając fragment Ewangelii. Następnie Dominika Chilońska pięknie zaśpiewała pastorałkę, a pan dyrektor Józef Masłowski złożył wszystkim życzenia świąteczne. Dziewczęta z klasy I technikum, nieco stremowane, także miały swój debiut wokalny podczas tegorocznej Wigilii. Pan Andrzej Gałat, ich trener śpiewu, cały czas dodawał im otuchy.

Na naszej Wigilii oczywiście nie mogłoby zabraknąć konkursów świątecznych. Cztery klasy wystartowały w konkursie na najpiękniej, a jednocześnie najoryginalniej zaśpiewany utwór świąteczny. Zwyciężyła klasa 3 technikum (II miejsce – 2LOT, III miejsce – III LOS, wyróżnienie – 1T).

W konkurencji dotyczącej najciekawiej udekorowanego gabinetu wygrała klasa 3LOS, tuż za nimi była klasa 2T, a na trzecim miejscu podium uplasowała się klasa 4 technikum.

Ksiądz Jacek ogłosił wyniki konkursu biblijnego. Zwyciężył w nim Adrian Wróbel. Drugie miejsce zajął Łukasz Lisowski, trzecie przypadło Jakubowi Latosowi.

Całą uroczystość profesjonalnie poprowadzili Laura Sutowska oraz Bartosz Słomka. Nad nagłośnieniem czuwali Szymon Masłowski i Patryk Hojnowski.  Piękne dekoracje przygotowała klasa I technikum razem z wychowawczynią, panią Edytą Łepkowską.

Dziękujemy także komisjom konkursowym i przede wszystkim pani Izabeli Kramarczuk, która wszystko ‘ogarnęła’ i wykonała przepiękne zdjęcia (do obejrzenia w galerii).

Spokojnych Świąt.

Autor:  Monika Dymek

Joomla templates by a4joomla