countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Łączy nas krew

Link do Galerii

Nikogo nie trzeba przekonywać, że krew to dar życia. W piątek 8 marca uczniowie technikum i liceum w ZSOiT w Ustce, dali temu wyraz. Z ogromnym zaangażowaniem szkolni krwiodawcy wzięli udział w Akcji Poboru Krwi. Podczas trwającej zbiórki oddali ok. 8 litrów pełnej krwi. Podziwiamy ich odwagę i mamy nadzieję, że nadal będą promować ideę honorowego krwiodawstwa i nieść bezinteresowną pomoc. To już nasz trzynasty rok "krwistej" współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Słupska i nadal się łączymy w tak szczytnym celu. Do grona szkolnych krwiodawców dołączyli nauczyciele – serdecznie gratulujemy bohaterskiej postawy. Koordynatorem akcji była p. Jolanta Domańska.

Joomla templates by a4joomla