To kultowe powiedzenie z filmu Juliusza Machulskiego "Seksmisja" było mottem  imprezy, która odbyła się 8 marca w naszej szkole. Zaprosiliśmy na nią uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjum publicznego w Ustce. Dzień Kobiet był zatem świetną okazją do opowiedzenia naszym młodszym kolegom i koleżankom o patronie liceum, Mikołaju Koperniku.

Ósmoklasiści i gimnazjaliści wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły - p. Junonę Olempijuk, p. Anettę Karpińską, p. Martę Wyrzykowską, p. Monikę Dymek, p. Dagmarę Jendrzejczak, p. Monikę Jurek, p. Izabelę Kramarczuk oraz p. Andrzeja Gałata. Uczniowie zostali zaproszeni do świata kot/dów, do krainy zabawek, do gry w Scrabble, rozwiązywali zagadki  dotyczącego naszego patrona, przeprowadzali eksperymenty, piekli pyszne pierniczki, a na koniec udali się na spacer po naszej szkole.

Mamy nadzieję, że nasi młodsi koledzy i koleżanki miło spędzili z nami czas. :)