countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.jpg

Strona główna

Absolutorium 2019

Link do Galerii

Dnia 26.04.2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas: trzeciej liceum, czwartej technikum oraz słuchaczy trzeciej klasy liceum dla dorosłych. Najbardziej wyróżniającym się uczniom zostały wręczone nagrody. Nagrodę Starosty Słupskiego otrzymała Wiktoria Malesa, nagrodę Burmistrza Miasta Ustka – Weronika Mordaka, nagrodę Wójta Gminy Ustka – Adrian Wróbel, nagrodę Prezesa Banku Spółdzielczego – Aleksandra Haratyk. Nagrody Dyrektora Szkoły przyznano Patrycji Twardowskiej i Adrianowi Wróblowi.

Po oficjalnej uroczystości pożegnania klas maturalnych nastąpiła część artystyczna. W jej trakcie rozdane zostały SZKOLNE OSCARY w następujących kategoriach:

Mózg Roku – Wiktoria Malesa,

Talent Roku – Cezary Węcławik,

Miss Roku – Patrycja Twardowska,

Mister Roku – Maksymilian Wysoczański,

Luzak Roku – Adrian Wieruchowski,

Dowcipniś Roku – Cezary Węcławik,

Imprezowicz Roku – Adrian Wieruchowski,

Sportowiec Roku – Karol Czubak,

Sportsmenka Roku – Izabella Gajewy,

Nauczyciel Roku – pani Agnieszka Klimek.

 

Joomla templates by a4joomla