W czwartek, 26 września 2019 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Ustka. Każda z osób biorąca udział w wyborach, otrzymała z rąk komisji profesjonalnie przygotowaną kartę do głosowania. W skład komisji wchodzili: Kamil Seńko, Jakub Komendo oraz Jakub Latos z klasy 3 LO.

Udział w głosowaniu wzięło 93 ze 140 uprawnionych osób. Frekwencja wyniosła 66%. Oddano 87 ważnych głosów.

Osoby kandydujące do MRM to: Dominik  Bikowski, Wiktoria Deredas, Jan Glaziński, Kacper Kacprzyk, Gracjan Kaźmierczak, Mikołaj Kotwica, Łukasz Lisowski i Nikodem Zbieg. Ostatecznie do Młodzieżowej Rady Miasta wybrani zostali: Łukasz Lisowski, który zdobył 54 głosy, Kacper Kacprzyk ilością 52 głosów oraz Mikołaj Kotwica uzyskując 30 głosów.

Serdecznie gratulujemy nowym radnym i życzmy wielu sukcesów!

Jakub Komendo