PROJEKT FILMOWY

W konkursie filmowym może wziąć udział dowolna liczba maksymalnie 6-osobowych (5 uczniów i nauczyciel) drużyn ze szkoły. Ich zadaniem będzie przygotowanie scenariusza, a następnie nakręcenie trzyminutowego reportażu o instalacjach OZE. Film musi mieć charakter dokumentalny, przedstawiający rzeczywiste miejsca i postaci.

Oba projekty odbywają się on-line.

Konkurs badawczy: www.postawnaslonce.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs filmowy: www.filmeko.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łączna pula nagród w obu konkursach wynosi 35 tys.złotych. Rejestracji dokonujemy na stronach konkursów.

Zapraszamy do udziału!

Oryginalna informacja TUTAJ.