countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.jpg

Strona główna

Wigilia szkolna 2019

20 grudnia 2019r. był dniem wyjątkowym w naszej szkole. W tym dniu bowiem zgromadziliśmy się wszyscy w auli szkoły na Wigilii. Rozpoczął ją ksiądz Jacek Herman czytając fragment Pisma Świętego. Następnie Klaudia i Paulina z klasy IV technikum pięknie zaśpiewały utwór świąteczny "Kto wie". Rozstrzygnięte zostały dwa konkursy świąteczne. Najpiękniej gabinet udekorowała klasa 1 technikum tż/tm. W konkursie na najoryginalniej, a jednocześnie najładniej wykonany utwór świąteczny zwyciężyła klasa IV technikum. Przybył też do nas Mikołaj i wręczył wszystkim klasom słodkie upominki. Imprezę prowadzili Laura i Bartek z klasy 3lo, a nad całością czuwała pani Izabela Kramarczuk.

                            

                             

Joomla templates by a4joomla