countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

DZIEŃ OTWARTY W ZSOIT

5 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się Dzień Otwarty dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Gościliśmy młodszych kolegów z SP 1, SP 2, SP 3, SP MOS, SP Adventure z Ustki oraz SP z Charnowa. Współorganizatorem imprezy była Akademia Pomorska ze Słupska, którą reprezentowali m. in. absolwenci naszego liceum. O godzinie 9 wszyscy spotkali się na auli, gdzie p. dyrektor Katarzyna Ozimek zaprezentowała ofertę edukacyjną naszej szkoły oraz przedstawiła plan dnia, a goście z AP- u w kilku słowach zareklamowali swoją uczelnię. Następnie młodzież udała się na zajęcia przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły oraz studentów. Uczniowie rozwiązywali rebusy i zagadki językowe, poznawali elementy programowania robotów edukacyjnych, brali udział w zajęciach z dziedziny mechatroniki, trudzili się nad zadaniami z logiki i poznali innowacyjne oprogramowanie do nauczania matematyki oraz sprawdzali swoje umiejętności kulinarne. Mamy nadzieję, że spędzili z nami miło czas i przekonali się, że ZSOiT w Ustce TO DOBRY WYBÓR!

Dorota Kozłowska

        

        

        

Joomla templates by a4joomla