countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Informacja z Uniwersytetu Szczecińskiego

Otrzymaliśmy informację z Uniwersytetu Szczecińskiego o następującej treści:

Drodzy Maturzyści!

Nadchodzi czas na podjęcie ważnych życiowych wyborów dotyczących Waszego dalszego rozwoju, dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z tegoroczną ofertą edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego (http://kandydaci.usz.edu.pl/informator-dla-kandydatow/). Rekrutacja na studia I stopnia, II stopnia oraz jednolite magisterskie rozpoczyna się 1 lipca 2020 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Sekcją Rekrutacji pod numerem tel.:+48 91 444 10 29 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Widzimy się niebawem na US!

PS: Trzymamy za Was kciuki na maturze

 Z poważaniem

Alicja Remiszewska
Dział Promocji Uniwersytetu Szczecińskiego 
Joomla templates by a4joomla