countryside1.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.jpgcountryside7.jpg

Strona główna

Świat kobiet z dodatkiem kulinarnym

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zapraszam do udziału w szkolnym konkursie  ,,Świat kobiet z dodatkiem kulinarnym''.
W konkursie może wziąć udział każdy  uczeń uczący się języka angielskiego zawodowego. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przepisu kulinarnego polecanego przez znaną restauratorkę kulinarną. Przepis należy wykonać w języku angielskim i ma dotyczyć jednej potrawy. Prace powinny być wykonane własnoręcznie, dowolną techniką w formacie A4. Wykonane prace proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły (z zachowaniem reżimu sanitarnego) do dnia 4 marca .
Przy ocenianiu prac konkursowych oceniane będą:
-oryginalność
-estetyka pracy
-poprawność językowa
-zgodność z wytycznymi konkursu
Zapraszam do udziału w konkursie. Agnieszka Klimek
Nagrodami będą dodatkowe oceny z języka angielskiego zawodowego
Joomla templates by a4joomla