countryside1.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.jpgcountryside7.jpg

Strona główna

Najważniejsze kobiety...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zapraszam wszystkich uczniów (nie tylko mężczyzn:)) do udziału w konkursie z okazji Dnia Kobiet. Aby wziąć w nim udział należy wykonać jedną z dwóch prac (można też wziąć udział w obu formach):

1. Napisz pracę w języku angielskim "The most important woman". Opisz najważniejszą/ważną dla Ciebie kobietę (może to być ktoś z rodziny, przyjaciółka, gwiazda telewizyjna, a może nauczycielka...wink) Praca powinna zawierać 100-200 słów, być samodzielna, kreatywna. Opis nie musi być napisany na komputerze, może być odręcznie, ale czytelnie.

2. Narysuj/Namaluj (lub inna dowolna technika plastyczna) ważną dla Ciebie kobietę. Format pracy dowolny. Może to być portret, cała sylwetka lub konkretna sytuacja.

Na prace czekam do 8 marca. Można je przynieść do sekretariatu (przy zachowaniu reżimu sanitarnego) - nie zapomnijcie się podpisać lub wysłać na maila służbowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrody (dodatkowe punkty z języka angielskiego) czekają. Zapraszam.

Monika Dymek

Joomla templates by a4joomla