Znamy już wyniki szkolnego konkursu primaaprilisowego na opowiadanie zatytułowane "The Best Prank Ever". Przypomnijmy, że w konkursie należało w języku angielskim opisać dowcip, który ktoś Wam zrobił  lub Wy zrobiliście komuś z okazji prima aprilis. W pracach oceniana była poprawność gramatyczno-leksykalna, kreatywność i umiejętność zmieszczenia się w limicie 80-130 słów.

Wyróżnienia otrzymali - Krystian Lis (IOMS), Kamelia Dembek (2T8), Amelia Putkowska (2THO), Joanna Miszkiewicz (3THO), Maksym Kozak (4TM) oraz Dmytro Nikolayev (4TM).  Wszystkie prace można przeczytać na fanpage'u naszej szkoły. Zachowano w nich oryginalną pisownię. Wyróżnione osoby otrzymały dodatkowe punkty z języka angielskiego. Gratulujemy:) Konkurs zorganizowała p. Monika Dymek.

A tak przy okazji - nabraliście już dzisiaj kogoś??? Jeśli nie macie pomysłu na dowcip, podpowiadamy:

1. Zdarza Wam się przygotowywać śniadanie dla rodzeństwa czy rodziców? Spróbujcie się tym zająć pierwszego kwietnia. Obok kanapki czy tosta połóżcie surowe jajko, mówiąc, że jest ugotowane. Kiedy osoba, która zasiądzie do stołu, będzie chciała je obrać... na pewno się zdziwi.

2.Żartem, którym można równocześnie nabrać wszystkich domowników jest zmiana godziny na zegarach - w tym na telefonach komórkowych. Wystarczy przesunąć czas o godzinę lub dwie w dowolną stronę, aby wywołać sporą konsternację w domu. Warto wcześniej upewnić się, czy żaden z domowników nie ma na przykład tego dnia rozmowy o pracę lub innego ważnego spotkania, na które mógłby się spóźnić, bo wtedy będą kłopoty.

To tylko dwa pomysły, ale wierzymy, że jesteście bardzo kreatywni...