9 czerwca 2021r. odwiedzili nas uczniowie usteckich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym Namaluj swoje dzieciństwo. W konkursie należało w dowolnym formacie i technice przedstawić swoje wspomnienie z dzieciństwa. Wybór najciekawszej pracy był bardzo trudny, ponieważ wszystkie były przepiękne i pokazywały różne wspomnienia z dzieciństwa. Uczniowie wykazali się kreatywnością i dużymi umiejętnościami artystycznymi.

A oto zwycięzcy:

I miejsce - Maciej Mokijewski (SP2) "Urodzinki Maćka"

II miejsce - Aleksandra Wiencek (SP1) "Mała Ola - dzieciństwo"

III miejsce - Jan Chilecki (SP2)  "Zabawa w chowanego nocą"

wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Szcześniak (SP2) "Wioska indiańska",  Liliana Smokowska (SP2) "Przytulanki z dzieciństwa", Laura Skrzypczak (SP2) "Objadanie się nutellą".

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także opiekunom za zachęcenie do wzięcia udziału w konkursie.

Wystawa prac - na szkolnym korytarzu

Koordynator konkursu  - Monika Dymek (przy pomocy p. Izabeli Kramarczuk:)

DD R

KK