Link do Galerii Picasa

Podczas gdy maturzyści myśleli wyłącznie o Studniówce, a reszta społeczności szkolnej odliczała minuty do ferii zimowych, 11 uczniów naszej szkoły rozpoczęło w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce dwutygodniowe szkolenie specjalistyczne z zakresu bezpieczeństwa na morzu.  Szkolenie jest zgodne z wymogami Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) i obejmuje: bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólną, pierwszą pomoc medyczną, indywidualne techniki ratunkowe oraz ochronę przeciwpożarową. Okazało się iż na szkoleniu PRAWIE jak w szkole... codziennie od 8 rano do 15, a warunkiem ukończenia kursów jest 100% obecność.  Większość nie była na to przygotowana ale dzielnie się trzymają. I choć wszyscy inni będą odpoczywać, oni pierwszy tydzień ferii spędzą na zajęciach.

Trzymamy kciuki by wytrwali do końca :)