W trakcie szkolnych eliminacji oraz etapu głównego konkursu uczestnicy zaprezentowali swoje wiadomości  z zakresu gramatyki, słownictwa i kultury krajów anglojęzycznych w formie testu pisemnego. Test sprawdzał także umiejętności językowe, takie jak rozumienie ze słuchu oraz tekstu pisanego, co przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnego okazało się bardzo praktycznym ćwiczeniem. Uczniowie mieli też okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną i bazą Szkoły.

Zwycięzcą konkursu został Paweł Andruch - uczeń Gimnazjum Katolickiego. Drugie i trzecie miejsce, po wyrównanej walce,  zajęli Kacper Kossakowski i Kamil Kwiatkowski z Gimnazjum nr 2. Laureaci otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody książkowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz wydawnictwo językowe Oxford University Press.

koordynatorka konkursu Marta Wyrzykowska

welcome 2015 1

welcome 2015 2