24. kwietnia gościł w naszej szkole burmistrz Ustki - pan Jacek Graczyk. Celem spotkania z młodzieżą była rozmowa o aktualnych sprawach miasta. Na początku pan Burmistrz poinformował uczniów o swoich kompetencjach oraz roli innych organów sprawujących władzę w Ustce. Następnie przedstawił plany zmian, które mają zajść w mieście w najbliższych latach. Znalazły się tu informacje o nowych obiektach sportowych, przebudowie ulic i szczególnie interesujący plan stworzenia centrum kultury, w którym mają znaleźć miejsce takie instytucje jak Dom Kultury czy Biblioteka Miejska. Pan Burmistrz odpowiadał na pytania młodzieży i zachęcał do interesowania się sprawami miasta. Zaplanowano już kolejne spotkanie, które ma się odbyć jesienią.