„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

                                                                                                                              Wisława Szymborska

 

Uczennice klasy I Technikum Dominika Durkowska i Karolina Jasińska wzięły ostatnio udział w spotkaniu z przedszkolakami z Przedszkola Nr 2, wprowadzając maluchy w świat bajek i baśni. Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści o Małej Syrence, Zaradnej Mrówce i Roztropnym Krzysiu, chętnie odpowiadając na pytania i dzieląc się swoimi wrażeniami. Uśmiechnięte i zadowolone twarze przedszkolaków były niezwykłą nagrodą dla uczniów i nauczycieli zaangażowanych w akcję czytania. Radość jaką sprawiła nasza wizyta jest również niesamowitą motywacją do kontynuowania podjętych działań.

Na pewno będziemy się starać, aby kolejny rok także rozpoczął się bajkowo i literacko.

czytanie ksiazek