Komisja w składzie: Pani Małgorzata Ossowska, Pan Franciszek Garszczyński oraz Pan Patryk Jasik (Politechnika Gdańska) długo dyskutowała i analizowała występy uczniów. I tak laureatami w kategorii gimnazjum zostali :

I miejsce - Agata Czupajło z Gimnazjum nr 6 oraz Wojciech Kierbić i Patryk Sadło z Gimnazjum nr 5,

II miejsce – Igor Sadowski z Gimnazjum nr 5 oraz Filip Poniewierka i Jakub Polechoński z Gimnazjum w Siemianicach,

III miejsce – Maksymilian Sapkowski z Gimnazjum nr 3.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce przyznano Piotrowi Frąckowskiemu z I LO,

II miejsce zajęli - Sebastianowi Witasik z Zespołu Szkół Budowlanych i Mateusz Górka z I LO,

III miejsce zajęły - Anna Ławecka i Martyna Sienkiewicz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce.

Dyrektor naszej szkoły p.Józef Masłowski, wręczając nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku, podziękował również nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu oraz Jury za poświecony czas i ocenę prezentacji uczniowskich. Zorganizowany przez p. Monikę Jurek konkurs był okazją dla uczniów na sprawdzenie siebie, pokazania swoich pasji i zainteresowań oraz prezentacji nowych rozwiązań znanych problemów, zaś dla nauczycieli był wspaniałą okazją do spotkania się, rozmów i wymiany doświadczeń.