26. kwietnia już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowany został Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów.

W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych młodszych kolegów i koleżanek szereg atrakcji i na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Spotkanie rozpoczęło się w auli, gdzie gimnazjaliści zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Ponadto nasi uczniowie dali pokaz swoich umiejętności artystyczno-wokalnych.

Po spotkaniu w auli gimnazjaliści udali się na lekcje otwarte przygotowane przez naszych nauczycieli i uczniów. Były to m.in. rebusy matematyczne, zajęcia kulinarne, zagadki językowe, wiązanie węzłów, pokazy filmów w ramach Usteckiego Festiwalu Filmów Amatorskich i wiele innych. Na szkolnych korytarzu wszyscy mogli podziwiać wystawę fotograficzną „Z książką mi do twarzy” przygotowaną przez p. Izabelę Kramarczuk.

Mamy nadzieję, że każdy gimnazjalista twórczo i przyjemnie spędził czas w naszej szkole.