Uczniowie naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce w rozgrywkach halowej piłki nożnej w ramach SOMSPG. Zawody finału powiatowego odbyły się w Słupsku w dniu 26 października. Zespół grał w składzie: Maciej Dawid, Kacper Dawid, Karol Czubak, Mateusz Żebrowski, Michał Zborowski, Maciej Tomas, Hubert Niemiec i Wiktor Wierzbicki. W eliminacjach grali także Bartłomiej Brzostowicz, Wojciech Przychoda i Sebastian Wasiuk. Mecze finałowe wygraliśmy 8:2 z „budowlanką” i 7:1 z IV LO, a w meczu o miejsce pierwsze z SMS–em padł remis 2:2. Zwyciężyliśmy dzięki lepszemu bilansowi bramek i nasi piłkarze mógł odebrać złote medale. Szczególnie wyróżnić należy zaangażowanie całego zespołu, konsekwencję taktyczną oraz nowego bramkarza ;).