Link do Galerii

Wydawało się, że cztery tygodnie to dużo czasu, ale minął on bardzo szybko i owocnie. W trakcie pobytu w Schkeuditz szkoliliśmy się w naszych zawodach, mieliśmy okazję udoskonalić umiejętności językowe, poznaliśmy nowych przyjaciół. Ponadto spróbowaliśmy ‘tradycyjnego’ niemieckiego jedzenia, mieliśmy także okazję podszkolić się w samodzielnym poruszaniu się po dużym mieście różnymi formami komunikacji miejskiej. Dogłębnie poznaliśmy w praktyce znaczenie niemieckiego powiedzenia „Ordnung muss sein”… No i na pewno pobyt na praktykach w Niemczech był świetną okazją do integracji naszej grupy. :)

Udział w projekcie umożliwił nam zwiedzenie Lipska, Berlina, Drezna oraz Halle (Saale).  Przyjemnie było także usiąść za kierownicą volkswagena w fabryce w Dreźnie albo pomarzyć o najnowszej wersji BMW podczas zwiedzania fabryki w Lipsku.

Ale do domu, pełni wrażeń,  wróciliśmy busem. :)