Zostań współtwórcą naszej flagi, czyli PROJEKT: BIAŁO-CZERWONA

W związku z przypadającą na rok 2018 setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości razem z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce zapraszamy mieszkańców Ustki i gminy (dzieci, młodzież i dorosłych) do udziału w projekcie fotograficznym pt. BIAŁO-CZERWONA.

Ideą przedsięwzięcia jest uczczenie Dnia Niepodległości
(11 Listopada) poprzez stworzenie ze zdjęć biało-czerwonej flagi. Ponadto:
- integracja społeczna,
- pobudzanie twórczych aspiracji,
- upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki,
- rozwijanie umiejętności fotograficznych i zainteresowań,
- twórcze podejście do fotografii.

Zadanie:
Należy zrobić minimum 2 zdjęcia (zawsze parzyście), na których będzie główny motyw BIELI oraz motyw CZERWIENI (prosimy aby na każdym zdjęciu był oddzielny motyw kolorystyczny). Motywów można wyszukać w otoczeniu, ale cenniejsze będzie twórcze podejście do tematu…
Zdjęcia mają być kolorowe, z jedną nadrzędną widoczną barwą.
Wywołane zdjęcia o formacie 15 x 21 (poziome lub pionowe) podpisane z tyłu imieniem i nazwiskiem można przynosić do biblioteki szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce przy ul. Bursztynowej 12 (do p. Izabeli Kramarczuk) oraz do Domu Kultury w Ustce do 31 października 2018 r.
Ze zdjęć zostanie ułożona biało-czerwona flaga.
Najciekawsze zdjęcia /pomysły zostaną nagrodzone… :)
Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie. Bądźmy twórcami naszej flagi!

Dom Kultury w Ustce
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce (autor projektu - Izabela Kramarczuk)