Informuję, że dojazdy do szkoły realizowane będą przez PKS S.A. w Słupsku. Proszę sprawdzić aktualne rozkłady jazdy. Zlikwidowany został dowóz młodzieży do gimnazjum, stąd uczniowie dojeżdżający z kierunku Zaleskie-Duninowo będą spóźniać się na pierwsze lekcje w planie zajęć. Rozkład jazdy dla tego połączenia będzie obowiązywać od 03 września:

Zaleskie - 8:00; Golęcino - 8:04, Duninowo - 8:07, Ustka-Darłowska - 8:14, Ustka-Wróblewskiego - 8:17. Kurs powrotny z przystanku na Wróblewskiego o 16:10. Podane godziny to godziny planowe, które nie uwzględniają opóźnień wynikających z remontu drogi dojazdowej do Ustki. Na trasę można wykupić bilet miesięczny. Bilety dla uczniów klas pierwszych zakupiło Starostwo Powiatowe w Słupsku.

 

Po ustaleniach z przewoźnikiem PKS S.A. w Słupsku podaję informacje dotyczące innych "szkolnych" połączeń.

Wodnica - Ustka: Wodnica  - 7:26 (pętla) - Ustka-Wróblewskiego - 7:50. Dwa kursy powrotne: 13:30 i 15:20 z przystanku przy ul. Wróblewskiego.

 

Objazda - Ustka: Objazda - 7:01, Bydlino - 7:17 (przesiadka na linię 500 w kier. Ustki); Bydlino - 7:28 - Ustka - 7:45. Kurs powrotny o godz. 15:40.

 

Pęplino - 7:05. Kurs powrotny o godz. 14:50.

 

Gąbino  - Ustka (młodzież z Osiek Słupskich musi dojść do Gąbina) - Gąbino (skrzyżowanie)  - 6:59 - Słupsk - 7:35 (przesiadka na linię 500 w kier. Ustki) Słupsk - 7:40 - Ustka - 8:10.

 

Informację o połączeniach z i do Poddąbia postaramy się zamieścić jutro. Kierowcy autobusów wiedzą, że bilety, choć opłacone, nie zostały jeszcze wydane i nie powinni robić problemów z bezpłatnym dowozem do szkoły dojeżdżających uczniów klas pierwszych.