Drodzy Maturzyści!

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w dniach 2-8 kwietnia 2020r.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, pliki z danymi do zadań z informatyki oraz zapisy nutowe i fragmenty nagrań do zadań z historii muzyki, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów i godzin rozpoczęcia egzaminu oraz sposobu przesłania arkusza do nauczyciela, pani dyrektor Katarzyna Ozimek wysłała do każdego maturzysty na konto w e-dzienniku Librus. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Życzymy powodzenia!