W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” uczniowie klas hotelarskich wraz z nauczycielami chętnie podjęli wyzwanie zorganizowania warsztatów florystyczno-kulinarnych. Okres przedświąteczny, to czas na to, by puścić wodze fantazji. To okres, aby stworzyć oryginalne bożonarodzeniowe kompozycje oraz tradycyjne wypieki, wprowadzające nas w nastrój zbliżających się Świąt. W ramach podsumowania naszej akcji, wolontariusze szkolnego koła odwiedzili seniorów, którym przekazali życzenia wraz z upominkami. Udział w akcji rozbudził w młodych ludziach chęć pomocy oraz pokłady empatii. Wszystko dzięki wsparciu i opiece Pani Jolanty Domańskiej, Pani Dagmary Jendrzejczak i ks. Jacka Hermana.