Zapraszam do udziału w szkolnym konkursie walentynkowym. Może w nim wziąć udział każdy chętny  uczeń. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie kartki walentynkowej w języku angielskim. Technika, format - dowolne. Na wykonanej kartce należy umieścić tekst w języku angielskim – może on mieć formę życzeń, listu, wiersza itp. Tekst oraz kartka muszą być samodzielne (nie mogą być np. kopią obrazu lub przetłumaczonego już istniejącego wiersza). Liczba słów od 50 do 100.

Przy ocenianiu  prac konkursowych będą brane pod uwagę:

· kreatywność, oryginalność

· estetyka pracy

· poprawność językowa

· spełnienie wyznaczonych wymogów (tematyka walentynkowa, limit słów)

Prace proszę przesyłać tradycyjną pocztą na adres szkoły lub przynosić do sekretariatu szkoły (przy zachowaniu reżimu sanitarnego) do 12 lutego 2021r. Proszę podpisać swoją walentynkę. Nagrody  czekają:)

  Zapraszam do udziału w konkursie. Monika Dymek