W listopadzie zaczyna się Szkolny Konkurs Informatyczny. Raz w miesiącu publikowane będzie zadanie z informatyki, którego rozwiązanie należy przesłać do końca miesiąca. Regulamin konkursu do ściągnęcia tutaj.

Opublikowano zadanie na listopad. Rozwiąziązanie w postaci arkusza kalkulacyjnego lub kodu źródłowego programu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca listopada. W treści maila należy wpisać imię, nazwisko oraz klasę, natomiast w tytule maila należy wpisać "Liga matematyczna - listopad".

Tytuł Szkolnego Mistrza Informatyki czeka:)