Pedagog szkolny i biblioteka

GODZINY PRACY PEDAGOGÓW SZKOLNYCH, DORADCÓW ZAWODOWYCH

I NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY

Pedagog: Izabela Hirsz (gabinet 114)

Poniedziałek      10:00 - 15:00

Wtorek                7:30 - 13:30

Środa                  7:30 - 13:30

Czwartek            7:30 - 14:30

Piątek                  8:00 - 12:00

Informacje:
Uczniowie ZSOiT posiadający opinię z poradni psychologiczno-pedagogicznej związaną m.in. z koniecznością dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych możliwości zostali objęci specjalistyczną pomocą. Informacji w tej sprawie udziela pedagog szkolny.

Doradca zawodowy: Andrzej Gałat (gabinet 211)

Poniedziałek       8:00 - 12:00

Wtorek                8:00 - 15:00

Środa                  8:30 - 15:30

Czwartek           12:00-18:00

Piątek                  8:00 - 12:00

Biblioteka i Centrum Multimedialne

Nauczyciele bibliotekarze: Janina Błażejewicz, Izabela Kramarczuk, Edyta Łepkowska

poniedziałek      8.00 - 14.00
wtorek             8.00 - 14.00
środa               8.00 - 14.00
czwartek          8.00 - 14.00
piątek              8.00 - 15.30

Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka :)

Link do Picasy

Biblioteka w naszej szkolle to miejsce, w którym zwykle się dzieje a dzieje. :) Nasza biblioteka to miejsce, w którym chce się być - dla wiedzy i dla przyjemności.

Przygarniamy wszystkich, którzy nie doczytali o odwołanych lub przełożonych zajęciach, którzy mają chwilę wolnego czasu i potrzebują w spokoju pouczyć się, poczytać, skorzystać z komputera, przejrzeć newsy z fejsa ;)

Przytulamy każdego, kto ma na to ochotę. Czasem częstujemy gorąca herbatą, czekoladą, ciastkiem.

Oprócz książek mamy szachy i puzzle. Szulerów nie wpuszczamy!

Tu odbywają się zebrania SU, spotkania klasowe, przychodzą zakochani. Tu rodzą się i realizują ciekawe pomysły, scenariusze, projekty.

Prowadzimy zbiórkę plastikowych zakrętek z dla chorej Martynki. Uzbieraliśmy już kilka reklamówek!

ONA ON ONI - wystawa w szkolnej bibliotece

Od 10 marca można obejrzeć mini wystawę zdjęć pt. „ONA ON ONI” zorganizowaną w okazji z Dnia Kobiet i Mężczyzn. Autorkami prac są Monika Sobczyńska z kl. 3A, Maja Wysocka z kl. 3 B oraz Izabela Kramarczuk. Każdy, kto ma jakąś pasję może ją w naszej bibliotece zaprezentować.

Wkrótce ruszy kącik pt. PRZECZYTAŁEM/-AM. POLECAM. Będziecie mogli podzielić się, Waszym zdaniem, tytułami książek, artykułów, stron WWW, informacjami itp., które uważacie za szczególnie interesujące i warte przeczytania.

ona on oni

Spotkanie z p. Martyną Rydel

2 października 2014r. klasy 1 LO i 3T uczestniczyły w spotkaniu w Centrum Aktywności Twórczej z blogerką, dziennikarką i podróżniczką – Martyną Rydel.

Studentka opowiadała nam o swojej fascynacji Rosją, o dwóch wyprawach na wschód, noclegach w prawdziwym, rosyjskim akademiku, zwiedzaniu Moskwy na motorze, spotkaniu z policją w metrze, 10 dniach spędzonych w kolei transsyberyjskiej. 2  miesięczne pobyty  blogerki za wschodnią granicą związane były z wolontariatem w Perm, podczas których np. odnawiała mieszkania rodzinom byłych ofiar politycznych represji, a także tworzyła wraz innymi muzeum NKWD Perm-36.

Młoda podróżniczka na swoim przykładzie udowadniała, że nawet samotne, dalekie wyjazdy są możliwe do zrealizowania.

Spotkanie z p. Martyną Rydel było częścią cyklu wydarzeń pt.”Wzajemne fascynacje polsko-rosyjskie”, których organizatorem jest Słupski Ośrodek Kultury.