Link do Picasy - Ich pierwszy raz :)

W dniu 26 września 2012 roku 11 uczniów klasy 1a brało udział w krótkim rejsie na redzie usteckiego portu. Uczestnicy rejsu są uczniami klasy, w której realizowany jest nowatorski program Edukacja morska.

Pierwsze wyjście w morze okazało się być cudowną przygodną w trakcie której tuz po wyjściu z portu postawiliśmy żagle, dostaliśmy stery w dłonie i mogliśmy poczuć wiatr we włosach. Na dodatek wszystkie obco brzmiące słowa  fok, szot, fał, bom grota, poler, knaga czy kabestan przestały nas odstraszać :) Wszyscy liczą na to, że pierwszy rejs nie był ostatnim...!

W czasie rejsu uczniom towarzyszyli nauczyciele Katarzyna Ozimek, Monika Jurek i Zbigniew Piłat.

Wkrótce w galerii kilka zdjęć. W roli głównej morska przygoda, szekle i knagi, stery, stary rumpel, wanty, żagle oraz uczniowie, którzy dzielnie starali się nad wszystkim zapanować.