countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.png

Strona główna

Osiągnięcia w latach 2001 - 2005

Rok szkolny 2000/2001

2 laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu na Doświadczenie Pokazowe z fizyki – Radosław Dąbrowski, Wojciech Podruczny
Opiekun – mgr Kazimierz Hoffmann

Julita Gosz i Justyna Drozdowska – finalistki etapu regionalnego konkursu matematycznego
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Piotr Słoma - II m. w etapie rejonowym konkursu „Losy żołnierza polskiego”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

I m. indywidualnie i drużynowo w międzyszkolnym konkursie internetowym z fizyki
Opiekunowie - mgr Gabriela Brzyk i mgr Kazimierz Hoffmann

Wioletta Bownik – III m. w Mistrzostwach Makroregionu Pomorskiego w biegu na 100 m, XXII m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na 100 m

Agata Kowalska – I m. w Mistrzostwach Makroregionu Pomorskiego w biegu na 400 m ppłot i 100 m płot, IX m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na 400 m ppłot.
Opiekun – mgr Henryk Michalski

I m. w koszykówce dziewcząt w Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych, I m. w koszykówce dziewcząt w województwie
Opiekun – mgr Maria Guzowska

Aleksandra Parzyk – V m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w strzelectwie

III m. dziewcząt , VIII m. chłopców w punktacji końcowej Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych
W poszczególnych konkurencjach:
Im. sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
I m. liga la dz.
II m. indywidualne biegi przełajowe dz.
III m. koszykówka dz.
IV m. szachy dz.
IV m. szachy chł.
IV m. piłka nożna chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Regionu w lekkiej atletyce
Rosjan Karolina – I m. – 200 m, II m – 100 m
Kowalska Agata – II m. 400 m płot.
Małaczek Mirella – III m. skok w dal
Piask Karolina - III m. siedmiobój
Słoma Piotr – IV m. 110 m płot.
opiekun – mgr Henryk Michalski

Wojewódzka Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych
Mirella Małaczek – II m skok w dal
Karolina Piask, Mirella Małaczek, Agata Kowalska, Karolina Rosjan – II m. sztafeta 4 x 100 m
Karolina Rosjan – IV m 100 m
Karolina Piask – IV m. skok w dal
opiekun – mgr Henryk Michalski

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w lekkiej atletyce
Rosjan Karolina – I m. – 200 m, II m – 100 m
Małaczek Mirella – I m. skok w dal
Kowalska Agata – I m. 400 m płot.
Piask Karolina - II m. skok w dal, II m. 100 m. pplot.
Słoma Piotr – III m. 110 m płot.
Wantusiak Magdalena – III m. 400 m płot
opiekun – mgr Henryk Michalski


Rok szkolny 2001/2002

Aleksandra Brożek – finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Opiekun – mgr Barbara Kołakowska

Maciej Warsiński – I m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Mariola Król

Maciej Warsiński- Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Klara Jaquemart - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego

Drużyna LO w składzie: Agnieszka Rak, Dominika Sudoł, Katarzyna Pągowska, Elżbieta Juszczak – XI m. Centralnych zawodach Sportowo-Obronnych
Opiekun – mgr Edward Góra

Paweł Iwat – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Marynarce Wojennej
Opiekun – mgr Edward Góra

Katarzyna Szaniawska – finalistka etapu okręgowego Olimpiady Filozoficznej
Opiekun – mgr Sylwia Cur-Kowalczyk

Paweł Bosiacki, Piotr Kotula, Przemysław Ratajczyk – wyróżnienie w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego
Opiekun – mgr Marta Stetsko

Agata Bąk - wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”
Opiekun – mgr Katarzyna Kolpa

Piotr Dziembaj - wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”
Opiekun – mgr Janina Sulewska

Reprezentacja LO – I m. w konkursie pn. :Odzyskanie Niepodległości”, Anna Jarczyńska – II m. indywidualnie, Miłosz Kaźmierski – III m.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak
 
Karolina Piask – trzykrotna medalistka Mistrzostw Makroregionu (100 m pplot., 400 m płot., skok w dal)
Karolina Rosjan – V m. w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek w biegu na 60 m, I m. w Wojewódzkiej Licealiadzie w biegu na 100 m
Mirella Małaczek –finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, I m. w Mistrzostwach Województwa juniorek w skoku w dal
Emila Zblewska – I m w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w biegu na 400 m płot.
Piotr Słoma – III m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Regionu w biegu na 110 m ppłot.
Magda Wantusiak – III m. w sztafecie w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych
opiekun – mgr Henryk Michalski

Aleksandra Parzyk – X m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w strzelaniu

III m. w punktacji generalnej Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych
I m. w La w SOMSP
Im Liga La dz.
Opiekunowie – mgr Maria Guzowska, mgr Henryk Michalski, mgr Renata Smolicz, mgr Teresa Mielko, mgr Piotr Drwal

Rok szkolny 2002/2003

Małgorzata Roman i Paweł Bosiacki laureaci VIII i IX miejsca w finale ogólnopolskiego konkursu pn. „ Parlamentaryzm w Polsce”. Zdobyli indeksy na prawo.
Opiekun - mgr Arkadiusz Kubiak

Małgorzata Roman – Stypendystka Prezesa Rady Ministrów.

Michał Szymajda – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym pod patronatem Fundacji Batorego – „Ludzie w ruchu - migracja – awans społeczny – degradacja społeczna”
Opiekun – mgr Mariola Król

Natalia Głowacka – wyróżnienie w konkursie na pracę literacką i tytuł posłanki na IX Sesję Dzieci i Młodzieży
Opiekun – mgr Dorota Kozłowska

Katarzyna Capar – wyróżnienie w konkursie języka angielskiego Fox
Opiekun – mgr Monika Dymek

Karolina Petrykowska – wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny”
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Bartosz Kramek – VI m w etapie wojewódzkim konkursu „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

I m. drużynowo i puchar Prezydenta Słupska, Anna Jarczyńska - I m. indywidualnie i Miłosz Kaźmierski – II m. indywidualnie w konkursie pn. 84 Rocznica Odzyskania Niepodległości”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

IV m. – Marek Głowienko, X m. – Paweł Iwat w Konkursie Wiedzy Historycznej z okazji 85-lecia Marynarki Wojennej
Opiekun – mgr Edward Góra

Karolina Górna i Joanna Górna – II m. w regionalnym konkursie matematycznym dla uczniów klas I i II
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Piotr Kotula – V m. w etapie diecezjalnym Konkursu Biblijnego
Opiekun – mgr Marta Stetsko

III m. w województwie w konkursie pn. „Sprawni jak żołnierze”
Opiekun – mgr Edward Góra

Karolina Petrykowska – I m. w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Dorota Kozłowska

I miejsce dla chóru w konkursie Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego pn. „Pomorzacy”
Opiekun – mgr Grzegorz Otoka

Krzysztof Goliński został zakwalifikowany do ogólnopolskiego konkursu na Doświadczenie pokazowe z fizyki
Opiekun – Gabriela Brzyk

III m. dziewcząt w klasyfikacji końcowej w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkól Ponadgimnazjalnych
W poszczególnych konkurencjach:
- I m. w lekkiej atletyce
- I m w lidze lekkoatletycznej
- I m. w sztafetowych biegach przełajowych
- III m w piłce ręcznej
- V m. w siatkówce
IV m. chłopców w klasyfikacji końcowej w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkól Ponadgimnazjalnych
I m w lekkiej atletyce
I m w lidze lekkoatletycznej
III m. w piłce siatkowej

Rok szkolny 2003/2004

Michał Świerczewski – finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak
 
Bartosz Kramek – finalista etapu centralnego konkursu pn. „Parlamentaryzm w Polsce”; Maciej Bąk – uczestnik etapu centralnego, laureat etapu okręgowego konkursu pn. „Parlamentaryzm w Polsce”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Małgorzata Roman – Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Finaliści etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „Produkcik 2004” – reprezentacja w składzie: Joanna Janusewicz, Agnieszka Wełnitz, Iwona Zackiewicz i Mateusz Górny
Opiekun – mgr Renata Szanter

Dorota Warsińska wyróżnienie w konkursie i tytuł posłanki na X Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
Opiekun – mgr Klaudia Sołoduch

Stypendium Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” Fundusz Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich za wybitne osiągnięcia w nauce i wytrwałość w dążeniu do samorealizacji - Dorota Warsińsk

Laureaci etapu okręgowego konkursu pn. „Parlamentaryzm w Polsce”: Maciej Bąk, Bartosz Kramek, Małgorzata Roman, Paweł Bosiacki, Agnieszka Nowak,
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

W konkursie matematycznym „Kangur Matematyczny”
Konrad Głowacki – duża nagroda
Agata Bąk – wyróżnienie
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa
Dorota Warsińska - duża nagroda
Mateusz Wiąckiewicz - wyróżnienie
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

Konrad Głowacki - laureat Ligi Matematycznej, zdobył indeks na Pomorską Akademię Pedagogiczną
Agata Bąk – finalistka Ligi Matematycznej
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Dorota Warsińska – finalistka Ligi Matematycznej
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

Karolina Górna – laureatka konkursu dla przyszłych studentów Politechniki Koszalińskiej pn. „Bieg po indeks”
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

VIII m. w wojewódzkim turnieju wiedzy ekologicznej
Opiekun – mgr Robert Kuligowski

Karolina Górna - III m. w XII Regionalnym Turnieju Matematycznym
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Karolina Petrykowska – II m. w IV Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Dorota Kozlowska

I m. drużynowo i Puchar Prezydenta Słupska, Bartosz Kramek - II m. indywidualnie i Miłosz Kaźmierski – III m. indywidualnie w konkursie pn. 86 Rocznica Odzyskania Niepodległości”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Chór „ Barcarolla” – nagroda specjalna i puchar Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w konkursie scenicznym „Pomorzacy 2004”
Opiekun – mgr Grzegorz Otoka

Karolina Górna – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na kartkę noworoczną Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego
Opiekun – mgr Renata Szanter

III m. na szczeblu ogólnopolskim reprezentacji LO w sztafetowych biegach przełajowych:
Dorota Domżalska, Katarzyna Kulka, Anna Rak, Katarzyna Pękała, Paulina Ziobro, Karolina Zielaskiewicz, Marta Reszkowska, Paulina Przybyłowicz, Katarzyna Torończuk, Iwona Nowak
Opiekunowie – mgr Henryk Michalski, mgr Renata Smolicz

Słupska Olimpiada Młodzieży
III m. w klasyfikacji końcowej
I m w lekkiej atletyce
I m. w sztafetowych biegach przełajowych

I m. w piłce ręcznej chłopców
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Rok szkolny 2004/2005

Maciej Bąk – laureatem VI m. w ogólnopolskim konkursie pn. „Parlamentaryzm w Polsce”; zdobył indeks na prawo.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Finaliści etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „Produkcik 2005” – reprezentacja w składzie: Anna Tatarek, Justyna Kubicka, Izabela Szopa, Paweł Klawikowski
Opiekun – mgr Renata Szanter

Karolina Petrykowska- Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Dorota Warsińska – nagroda główna Ogólnopolskiej Fundacji Rynku Kapitałowego
Opiekun – mgr Renata Szanter

Wyróżnienia w konkursie na pracę literacką i tytuły posłanek na XI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży: Dorota Warsińska, Joanna Górna i Karolina Górna
Opiekunowie: mgr Klaudia Sołoduch, mgr Dorota Kozłowska

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Tęcza”: Katarzyna Siudek, Sylwia Rupniewska, Ewelina Iwat, Róża Dajer
Opiekun: mgr Izabela Kramarczuk

Wyróżnienie w konkursie języka angielskiego „Fox”: Krzysztof Dziembaj, Artur Jaskólski, Dorota Warsińska
Opiekunowie: mgr Katarzyna Ozimek, mgr Edward Zaryczny, mgr Marta Wyrzykowska

Dorota Warsińska - laureatka etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
Opiekun – mgr Bożena Łowiecka

Bartosz Kramek – wyróżniające wyniki w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

W etapie okręgowym konkursu „Parlamentaryzm w Polsce”: M.Bąk zajął II miejsce, zaś Agnieszka Nowak i Bartosz Kramek III – IV miejsca, Piotr Talaga – V miejsce
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Wyróżnienia w konkursie „Kangur Matematyczny”: Karolina Górna, Tomasz Michalik, Dorota Warsińska ; dyplomy: Joanna Górna i Zbigniew Dąbrowski
Opiekunowie: mgr Junona Olempijuk i mgr Katarzyna Kołpa

Laureaci Ligi Matematycznej: Mariola Bugajewska i Konrad Głowacki
Opiekun - mgr Katarzyna Kołpa

Finalistka Ligi Matematycznej – Dorota Warsińska
Opiekun - mgr Junona Olempijuk

Karolina Górna, Joanna Górna Konrad Głowacki i Jakub Jóźwiak – laureaci Konkursu „Bieg po indeks” organizowanego dla przyszłych studentów przez Politechnikę Koszalińską; zdobyli indeksy
Opiekun - mgr Katarzyna Kołpa

II m. Doroty Warsińskiej w rejonowym konkursie matematycznym klas I i II
Opiekun: mgr Junona Olempijuk

Wyróżnienie w II Mistrzostwach Wielkopolski w konkursie „Programowanie zespołowe dla studentów i uczniów szkół średnich”: Krzysztof Goliński, Konrad Głowacki, Andrzej Grzywacz
Opiekun: mgr Katarzyna Kołpa

I m. drużynowo i puchar Prezydenta Słupska, I m. i II m. indywidualnie: Bartosz Kramek i Alicja Dąbrowska w konkursie pn. „86 Rocznica Odzyskania Niepodległości”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

I m. – Dorota Warsińska opiekun – mgr Klaudia Sołoduch
II m. – Karolina Petrykowska opiekun - mgr Dorota Kozłowska
III m – Alicja Dąbrowska opiekun – mgr Mariola Król
w V Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Paulina Kowalczuk i Aleksandra Wysocka – laureatki konkursu „Opracowanie dokumentacji zabytku Pomorza”
Opiekun – mgr Sylwia Cur – Kowalczyk

III m. w etapie regionalnym w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i Obrony Cywilnej: Aleksandra Gronowska, Rafał Kaźmierski, Milena Orzoł, Justyna Kubicka, Marta Soboczyńska
Opiekun - mgr Edward Góra

Dorota Domżalska - V m w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Agata Michalska - X m. w siedmioboku, VII m. w Halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Wojewódzka Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych:
- IV m. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
- VI m. w piłce ręcznej chłopców
- IX m. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Słupska Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych:
- klasyfikacja końcowa dziewcząt – II m.
W poszczególnych konkurencjach:
- I m. indywidualnie w biegach przełajowych
- I m. w sztafetowych biegach przełajowych
- I m. lekka atletyka
- IV m. pływanie
- IV m. szachy
Klasyfikacja końcowa chłopcy – I m.
W poszczególnych konkurencjach:
– I m.sztafetowe biegi przełajowe
– I m.halowa piłka nożna
– I m. lekka atletyka
– III m. piłka ręczna
– III - IV m. tenis stołowy
– IV m. piłka nożna
Opiekun – mgr Renata Smolicz, mgr Piotr Drwal, mgr Henryk Michalski

Joomla templates by a4joomla