countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPG

Strona główna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

Rok szkolny 2006/2007

HISTORIA
Katarzyna Niewadzioł – I m. w etapie okręgowym i finalistka etapu centralnego ogólnopolskiego konkursu pn. „Parlamentaryzm w Polsce”.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Maria Pawłowska – III m. w etapie okręgowym ogólnopolskiego konkursu pn. „Parlamentaryzm w Polsce”.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Artur Sokołowski – VI m. w województwie i finalista etapu miedzywojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu pn. „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

JĘZYK ANGIELSKI
Przemysław Łubiński – I m w województwie, XIII m. w kraju w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
Opiekun – mgr Katarzyna Ozimek

Igor Markiewicz - II m w województwie, XXIII m. w kraju w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego konkursie języka angielskiego English High Flier
Opiekun – mgr Marta Wyrzykowska

Krzysztof Dziembaj - VI m. w województwie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego konkursie English High Flier
Opiekun – mgr Monika Dymek

Igor Markiewicz – VI m. w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Pomorską Akademię Pedagogiczną w Słupsku
Opiekun – mgr Marta Wyrzykowska

JĘZYK POLSKI
Alicja Skibińska – XXIII m. w III ogólnopolskim konkursie polonistycznym pn. „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Opiekun – mgr Klaudia Sołoduch

Grzegorz Urbanek – laureat Wojewódzkiego Konkursu Dziennikarskiego
Opiekun mgr Mariola Król

Alicja Dąbrowska – III m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Mariola Król

MATEMATYKA
Liwia Łowiecka – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Reprezentacja LO w składzie: Angelika Hinz, Kamil Krzywkowski, Honorata Skórka i Izabela Woźnica – finaliści etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiebiorstwo „Produkcik 2007”.
Opiekun – mgr Renata Szanter

Grzegorz Urbanek – laureat konkursu Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego na najciekawszy artykuł o giełdzie
Opiekun – mgr Renata Szanter

WIEDZA O KULTURZE
Agnieszka Kucia – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”
Opiekun – mgr Izabela Kramarczuk

Dżesika Gemska – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”
Opiekun – mgr Izabela Kramarczuk

Łukasz Żuchowski – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza”
Opiekun – mgr Izabela Kramarczuk

Joanna Diemientiew – III m. w Przeglądzie Form Scenicznych Marynarki Wojennej w kategorii „Solistka”.

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Katarzyna Niewadzioł – III m. w konkursie międzywojewódzkim „Wiedza o parlamencie”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Katarzyna Gierczak – I m. w etapie powiatowym i finalistka etapu wojewódzkiego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Aneta Janta – Lipińska – II m. w etapie powiatowym i finalistka etapu wojewódzkiego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Patrycja Golasińska – laureatka internetowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej organizowanego przez europosła Janusza Lewandowskiego.

INNE
Grzegorz Urbanek – stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Dorota Warsińska – stypendystka Marszałka Województwa Pomorskiego.

Reprezentacja LO w składzie: Cieślik Tomasz, Dąbrowski Przemysław, Dudek Aleksandra, Ferber Joanna, Jabłonowski Mateusz, Janicka Anna, Karnicka Karolina, Konieczna Pamela, Łowiecka Liwia, Piotrowski Norbert, Turowski Piotr, Wesołowski Jakub - wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Estonii. Elżbieta Latkowska i Karolina Poturaj przygotowały prezentację multiemedialną.
Opiekun – mgr Bożena Łowiecka, mgr Marta Wyrzykowska, mgr Hanna Gołaszewska - Gałat. Instruktor tańca – p. Jarosław Rus

SPORT
Agata Michalska – V m. w siedmioboju w Mistrzostwach Polski Juniorów
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Agata Michalska – VIII m. w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Juniorów
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dawid Kościów – XVIII m. w rzucie oszczepem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dorota Szyszka – XIII m. w rzucie oszczepem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Opiekun – mgr Henryk Michalski

Agata Michalska – I m. w Mistrzostwach Okręgu Juniorów w rzucie oszczepem, III m. w biegu na 100m p.pł. w Mistrzostwach Okręgu Juniorów, II m. w skoku w dal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów, I m. w skoku w dal w wojewódzkiej licealiadzie, I m. w rzucie oszczepem w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dawid Kościów - II m. w Mistrzostwach Okręgu Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem, IV m. w Mistrzostwach Okręgu w skoku w dal, V m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych w biegu na 110m p.pł., V m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem, II m. w wojewódzkiej licealiadzie w skoku w dal, II m. sok w dal w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Sztafeta 4x100 m. w składzie: Milena Deluga, Agata Michalska, Dorota Szyszka, Marta Wegner – II m. w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Karolina Karnicka - V m. w rzucie oszczepem w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dorota Szyszka – VI m. w rzucie oszczepem w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski
Milena Deluga – V m. w skoku w dal w wojewódzkiej licealiadzie
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Słupska Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych
III miejsce w klasyfikacji generalnej
II miejsce dziewcząt w punktacji generalnej
- I m. w Lekkiej Atletyce dziewcząt
- I m. w Lidze Lekkoatletycznej
- I m. w Piłce Ręcznej dziewcząt
- I m. w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
- I m. w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
- II m. w koszykówce dziewcząt
- III m. w pływaniu dziewcząt
- III m. w tenisie stołowym dziewcząt
- VI m. – szachy dziewcząt
- III m. w piłce ręcznej chłopców
- II m. w tenisie stołowym w grze deblowej.
Opiekunowie: mgr Piotr Drwal, mgr Henryk Michalski, mgr Renata Smolicz

Joomla templates by a4joomla