13 października (w niedzielę) odbył się kolejny już marsz na orientację na trasie Ustka-Zapadłe. Trasy w zasadzie były dwie: 3-kilometrowa dla nowicjuszy i 8-kilometrowa dla zaprawionych w marszowych bojach weteranów. :) 22 punkty kontrolne nie sprawiły uczestnikom większych trudności poza jednym. Punkt kontrolny numer 11. Organizatorzy bardzo postarali się, żeby utrudnić zlokalizowanie buka, podpisanego literką "B" i ukrytego w cieniu sosen. :) Różne techniki pokonywania tras, różne strategie odnajdowania punktów, ale doskonała zabawa dla wszystkich. Na mecie organizatorzy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce zadbali o coś ciepłego do picia oraz zjedzenia, jak również o przysmaki na osłodę.

W marszu brało udział 13 drużyn-jako pierwsi z największą ilością punktów, przekroczyli metę uczniowie naszej szkoły: z kl I i II technikum: Jakub Brożek, Mateusz Molenda, Andrzej Kostuch, Piotr Keller, Krystian Konieczny, Mariusz Pilipionek, Piotr Piątkowski i Aleksander Mazur. Gratulujemy. :)

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe koszulki i smycze do kluczy. Marsz, ognisko i pokaz taekwondo odbył się w ramach realizacji projektu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku - „Pokonaj lęk”

Link do galerii.