W dniu 18 marca 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbył się etap powiatowy Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.. Uczestnicy konkursu odpowiadali na 30 pytań testowych, obejmujących nie tylko samorząd terytorialny, ale także problematykę administracji rządowej oraz wiedzę o województwie pomorskim. Naszą szkołę reprezentowało godnie 6 uczniów z liceum ogólnokształcącego. I m. zajęła Sara Rycyk z klasy III, zaś II m. Kevin Wolny z klasy II. Czwarty był Alan Wiencek z klasy II, który uzyskał tyle samo punktów, co osoba na miejscu trzecim, ale oddał test kilka minut później.

Zwycięzcy odebrali cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostę Słupskiego. W kwietniu będą reprezentować Powiat Słupski w finale wojewódzkim w Gdańsku.

Opiekunem uczniów jest p. Arkadiusz Kubiak.