Link do Picasy

Walentynki już chyba na stałe wpisały się w kalendarz naszych szkolnych obyczajów. W tym roku obchodziliśmy je wspólnie całą szkołą. Klasa 2 b udekorowała korytarze czerwonymi sercami, a każdy zakochany mógł wysłać życzenia, ponieważ w tym dniu działała poczta walentynkowa. Obowiązywał kolor czerwony.

Na hali sportowej reprezentanci klas zmagali się z pytaniami ‘miłosnymi’ w konkursie wiedzy walentynkowej. Musieli oni m.in. rozpoznać sceny z filmów romantycznych (co okazało się bardzo trudnym zadaniem), dokończyć cytaty i przysłowia o miłości. Rywalizację wygrała klasa III a.

Imprezę uświetniły swoim głosem Weronika Kuczun i Monika Bartyzel, które pięknie zaśpiewały piosenki o miłości. Na pianinie akompaniował Amadeusz Warzych.