W ostatni dzień marca w Domu Kultury w Ustce przyznane zostały nagrody i wyróżnienia dla usteckich sportowców i przedstawicieli świata kultury, którzy w 2016 roku osiągali najlepsze wyniki i sukcesy.

Uczniowie naszej szkoły także znaleźli się w tym zaszczytnym gronie.

W kategorii SPORT:

Kinga Wysmyk - zdobywczyni XII miejsca w biegu na 400m p.pł. na Mistrzostwach Polski Juniorów, Jest Członkiem Kadry Narodowej B.

Seweryn Wysokiński - zdobywca II miejsca w Pucharze Polski w kategorii mężczyzn w klasie 420. Został powołany przez Polski Związek Żeglarski do Kadry Polski na 2017r. w klasie 420.

W kategorii KULTURA:

Dominika Chilońska wraz z zespołem wokalnym „Studio Wokalu”, który funkcjonuje w Domu Kultury od 4 lat.

Młodzieżowa Grupa Filmowa „Filmożercy” – w skład jej wchodzą m.in. uczennice naszej szkoły - Agata Kamińska i Patrycja Chabernal. Mają na swym koncie pierwsze sukcesy takie jak: I miejsce w Konkursie Wiedzy o Filmie X Muza, I miejsce w Konkursie Filmowym „Mój pomysł na film”. Uzyskali też wyróżnienie na II Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla dzieci i Młodzieży „Kinolub” w Krakowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji na gp24.pl

nagrody nagrody nagrody 2017